Про компанію

Компанія «BAUPRO» почала свою діяльність в 2008 році і спеціалізується на комплексних продажах товарів для будівництва, реконструкції, ремонту та обслуговування споруд житлового, комерційного та господарського призначення, як для будівельних об'єктів, так і для торгуючих організацій Харкова і Харківської області.

Служба логістики забезпечує своєчасну доставку нашим клієнтам, а Складський опалювальний комплекс, площею 1500 м2, забезпечує зберігання необхідного товарного запасу. Поставки на склад здійснюються автомобільним і залізничним транспортом.

Менеджери нашого інтернет-магазину «BAUPRO» знають всі особливості реалізованої продукції і прикладають максимум зусиль, щоб Вам, нашим клієнтам, було просто, легко і зручно орієнтуватися в асортименті товарів.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, а це дає гарантію, що наші клієнти отримають товар вчасно і високої якості. Також, ми продовжуємо шукати нових надійних постачальників, щоб поставляти на український ринок сучасні та інноваційні товари.